Toetsweek

Toetsweek 3     donderdag 20 t/m vrijdag 28 juni  
klas 4 klas 5
klas / cluster vak lokaal duur klas / cluster vak lokaal duur
do   10:30-11:30   60   10:15-11:30   75
20-jun 4A en 43   57-I wiA 50  
4B en 44   57-II wiA 51  
4C en 40   57-I wiB 52  
4D en 45   57-II wiB 53  
4E en 46   57-III wiB 54  
  12:35-14:05   90 57-IV wiB 55  
4A gr 51  
4B gr 52  
4C gr 53  
4D gr 54  
4E gr 55  
vr   8:30-9:30 pta 60   10:15-11:45 pta 90
21-jun 44 mu 30   52 la 52  
  10:30-11:30   60 53 la 53  
41 na 43   54 la 54  
42 na 44   55 la 40  
45 na 45     12:35-13:35   60
46 na 46   5A ne 55  
  12:35-13:20   45 5B ne 54  
41 fi 45   5C ne 52  
43 fi 44   5D ne 53  
45 fi 43   5E ne 51  
ma   8:30-9:30   60   8:30-9:30   60
24-jun 41 sp 51   53 fa 54  
43 sp 52   54 fa 55  
46 sp 53     10:15-11:45 pta 90
  10:30-11:30   60 52 sk 44  
42 bi 52   54 sk 43  
43 bi 53   56 sk 40  
44 bi 51     12:35-13:35 pta 60
  12:35-13:20   45 53 te 54  
41 ec 51  
43 ec 52  
45 ec 53  
di   8:30-9:30 pta 60   9:05-9:50 pta 45
25-jun 42 te 54   54-I /54-II nlt 53  
44 te 55     10:15-11:45 pta 90
  11:05-11:50   45 52 gr 54  
41 gs 53   53 gr 45  
42 gs 52   55 gr 55  
45 gs 51     12:35-13:35   60
  12:35-13:35   60 52 sp 53  
42 wiD 54   55 sp 52  
46 wiD 55  
wo   8:30-9:30   60   8:30-9:30 pta 60
26-jun 42 ak 43   52 mu 30  
44 ak 44     10:15-11:45   90
  10:30-11:30   60 51 du 40  
41 sk 46     12:35-13:35   60
43 sk 45   55 wiD 53  
44 sk 43  
46 sk 44  
  12:35-13:35   60
43 fa 52  
46 fa 51  
do   11:05-11:50   45   10:15-11:45 pta 90
27-jun 42 du 51   51 na 43  
44 du 52   53 na 44  
45 du 53   55 na 45  
  12:35-14:05   90 56 na 46  
4A la 51     12:35-13:35 pta 60
4B la 52   51 ak 43  
4C la 53   55 ak 44  
4D la 54  
4E la 55  
vr   10:30-11:30   60   9:05-9:50   45
28-jun 4A ne 51   51 ec 53  
4B ne 52   53 ec 52  
4C ne 53   56 ec 51  
4D ne 54     10:30-11:30   60
4E ne 55   51 bi 44  
  12:35-13:50   75 56 bi 43  
47-I wiA 51     12:35-13:20 pta 45
47-II wiA 50   52 fi 44  
47-I wiB 53   56 fi 43  
47-II wiB 52  
47-III wiB 54  
47-IV wiB 55  
mondelingen Spaans
mondelingen Geschiedenis
 Proefwerkweek  woensdag 26 juni t/m dinsdag 2 juli     
klas 1 klas 2 klas 3
wo mondelingen Frans   Latijn   9:05-9:50 Scheikunde 9:05-9:50
26-jun 1A 08:30   2A 54   3A 10  
1B 09:30   2B 55   3B 11  
1C 10:30   2C 52   3C 12  
      2D 51   3D 13  
1D 12:30   2E 53   3E 14  
1E 13:30   Aardrijkskunde 10:15-11:00 3F 16  
verzamelen lok. 20 2A 54   Nederlands 10:15-11:00
2B 55   3A 10  
2C 52   3B 11  
2D 51   3C 12  
2E 53   3D 13  
3E 14  
3F 16  
do Aardrijkskunde 8:15-9:00 mondelingen Duits Grieks   11:05-11:50
27-jun 1A 53   2A 09:00   3A 10  
1B 52   2B 10:00   3B 11  
1C 51   verzamelen lok. 20 3C 12  
1D 54   Nederlands 11:05-11:50 3D 13  
1E 55   2A 2   3E 14  
Engels   9:15-10:00 2B 4   3F 16  
1A 53   2C 22   Biologie   12:35-13:20
1B 52   2D 20   3A 10  
1C 51   2E 21   3B 11  
1D 54   mondelingen Duits 3C 12  
1E 55   2E 12:00   3D 13  
2D 13:00   3E 14  
2C 14:00   3F 16  
verzamelen lok. 20
vr Wiskunde 9:05-9:50 Frans   9:05-9:50 Wiskunde 9:05-9:50
28-jun 1A 40   2A 20   3A 10  
1B 45   2B 21   3B 11  
1C 46   2C 22   3C 12  
1D 4   2D 6   3D 13  
1E 2   2E 7   3E 14  
Geschiedenis 10:15-11:00 Geschiedenis 10:15-11:00 3F 16  
1A 40   2A 20   Engels   10:15-11:00
1B 45   2B 21   3A 10  
1C 46   2C 22   3B 11  
1D 4   2D 6   3C 12  
1E 2   2E 7   3D 13  
3E 14  
3F 16  
Latijn   12:35-13:20
3A 10  
3B 11  
3C 12  
3D 13  
3E 14  
3F 16  
ma Biologie   9:05-9:50 Wiskunde 9:05-9:50 mondelingen Duits
1-jul 1A 45   2A 52   3A 08:30  
1B 46   2B 54   3B 09:30  
1C 40   2C 51   verzamelen lok. 6
1D 44   2D 55   mondelingen Frans
1E 43   2E 53   3D 08:30  
Latijn   10:15-11:00 Grieks   10:15-11:00 3E 09:30  
1A 45   2A 52   verzamelen lok. 20
1B 46   2B 54   Geschiedenis 11:05-11:50
1C 40   2C 51   3A 10  
1D 44   2D 55   3B 11  
1E 43   2E 53   3C 12  
3D 13  
3E 14  
3F 16  
mondelingen Duits  
3C 12:00  
verzamelen lok. 6
mondelingen Frans  
3F 12:00  
verzamelen lok. 20
di Nederlands 9:05-9:50 Engels   9:05-9:50 mondelingen Duits
2-jul 1A 45   2A 53   3E 08:30  
1B 46   2B 52   3D 09:30  
1C 40   2C 51   verzamelen lok. 6
1D 44   2D 55   mondelingen Frans  
1E 43   2E 54   3A 08:30  
NS   10:15-11:00 3B 09:30  
2A 53   verzamelen lok. 20
2B 52   Aardrijkskunde 11:05-11:50
2C 51   3A 10  
2D 55   3B 11  
2E 54   3C 12  
3D 13  
3E 14  
3F 16  
mondelingen Duits  
3F 12:00  
verzamelen lok. 6
mondelingen Frans  
3C 12:00  
verzamelen lok. 20