Toetsweek

Toetsweek        woensdag 14 t/m donderdag 22 maart      
klas 4 klas 5 klas 6
klas / cluster vak lokaal duur klas / cluster vak lokaal duur klas / cluster vak lokaal duur
woensdag   9:05-9:50   45   8:30-9:30   60   8:15-9:45 PTA 90
14-mrt   gs 21   5A ne 53   61 ec 45  
  10:15-11:45   90 5B ne 52   65 ec 46  
4A gr 53   5C ne 51     10:15-11:45 PTA 90
4B gr 52   5D ne 54   61 na 43  
4C gr 51   5E ne 55   64 na 46  
4D gr 55   5F ne 40   65 na 45  
4E gr 54     10:30-11:30   60 66 na 44  
51 sk 40  
52 sk 20  
53 sk 21  
56 sk 22  
donderdag    8:30-9:30   60   9:05-9:50   45   8:30-9:30 PTA 60
15-mrt 41 wiD 45   53 te 40   65 sp 54  
42 wiD 46     10:30-11:30   60   10:15-11:45 PTA 90
  10:15-11:45   90 52 sp 20   62 wiA 54  
4A la 53   55 sp 22   67_1 wiB 55  
4B la 52     12:35-13:35 PTA 60 67_2 wiB 45  
4C la 51   51 bio 44   67_3 wiB 46  
4D la 43   55 bio 43   67_4 wiB 40  
4E la 44   56 bio 45   62 wiC 40  
vrijdag   10:30-11:30 PTA 60   8:30-9:30 PTA 60   10:15-11:45 PTA 90
16-mrt 41 sk 20   54 Dm nlt 46   6A ne 55  
42 sk 21     10:30-11:30 PTA 60 6B ne 54  
43 sk 22   52 gs 43   6C ne 51  
45 sk 7   53 gs 44   6D ne 52  
  12:35-13:20   45 54 gs 45   6E ne 53  
4A en 46   56 gs 46     12:35-14:05 PTA 90
4B en 40     12:35-13:20   45 61 bio 53  
4C en 21   51 ec 45   64 bio 52  
4D en 43   55 ec 54   65 bio 51  
4E en 44   56 ec 55  
                               
maandag   9:05-9:50   45   8:30-9:30   60   10:15-11:45 PTA 90
19-mrt 45 nlt 53   51 du 45   62 la 22  
46 nlt 52   53 du 46   63 la 20  
  10:30-11:30   60   10:30-11:30   60/75 66 la 21  
43 sp 46   57_1 wiA 50     12:35-13:20 PTA 45
44 sp 55   57_2 wiA 54   6A en 55  
45 sp 51   57_1 wiB 45   6B en 54  
  12:35-13:20   45 57_2 wiB 44   6C en 51  
42 ec 20   57_3 wiB 52   6D en 52  
45 ec 21   57_4 wiB 53   6E en 53  
46 ec 22   57 wiC 54  
  12:35-13:35 PTA 60
55 mu 30  
dinsdag   10:30-11:30   60/75   10:15-11:45 PTA 90   8:30-9:30 PTA 60
20-mrt 47_1 wiA 44   54 gr 52   63 nlt 54  
47_2 wiA 44   55 gr 51     10:15-11:45 PTA 90
47_1 wiB 43     12:35-13:20   45 62 gr 53  
47_2 wiB 45   51 na 50   63 gr 54  
47_3 wiB 46   52 na 46   66 gr 55  
47_4 wiB 40   53 na 44     12:35-14:05 PTA 90
  12:35-13:35   60 55 na 55   61 ak 40  
4A ne 54   66 ak 41  
4B ne 52  
4C ne 53  
4D ne 51  
4E ne 45  
woensdag   9:05-9:50   45   10:30-11:30   60   10:15-11:45 PTA 90
21-mrt   ak 40   56 wiD 54   61 sk 53  
  10:30-11:30   60   10:30-11:30 PTA 60 62 sk 52  
44 bio 44   53 ak 45   64 sk 51  
45 bio 43   55 ak 46   65 sk 50  
46 bio 40     12:35-14:05 PTA 90   12:35-14:05 PTA 90
  12:35-13:35   60 52_1 la 51   64 fa 54  
42 fa 20   52_2 la 52   65 fa 55  
44 fa 21   54_1 la 53  
46 fa 22   54_2 la 45  
donderdag    9:05-9:50   45   9:05-9:50 PTA 45   10:15-11:45 PTA 90
22-mrt 41 du 53   51 fi 54   62 wiD 22  
46 du 52   56 fi 55  
  11:05-11:50   45   10:30-11:30   60
42 na 21   5A en 43  
43 na 40   5B en 53  
45 na 46   5C en 50  
46 na 20   5D en 51  
  12:35-13:20   45 5E en 52  
42 te 44   5F en 44  
Tijdens toetsweek:    
Mondelingen Frans (Jjn)  
Mondelingen Frans klas 5
dag datum spreekkamer begintijd   eindtijd naam 1 naam 2 docent
donderdag 8-mrt lokaal 22 15:15 - 16:00 Louw Feenstra Daan van der Hoeven JJN
vrijdag 9-mrt lokaal 22 15:15 - 16:00 Tobias Evers Filip Menko JJN
maandag 12-mrt lokaal 22 15:15 - 16:00 Anne de Bruijn Claire van Vulpen JJN
                 
woensdag 14-mrt S5 12:35 - 13:20 Carel Westermann Wessel de Vries JJN
                 
donderdag 15-mrt S5 9:05 - 9:50 Inès van Teeffelen Féline Maarschalk JJN
donderdag 15-mrt S5 10:15 - 11:00 Ties van de Heuvel   JJN
donderdag 15-mrt   11:05 - 11:25      
                 
vrijdag 16-mrt S5 12:35 - 13:20 Ilja Stek Friso Prakke JJN
                 
maandag 19-mrt S5 9:05 - 9:50 Zedi van Oostrom Abieel Masih JJN
maandag 19-mrt   14:50 - 15:10      
maandag 19-mrt S5 15:15 - 16:00 Loesje Janssen Kasja van Nimwegen JJN
                 
dinsdag 20-mrt S5 13:20 - 14:10 Joris von Harras Bas Roelvink JJN
dinsdag 20-mrt S5 14:25 - 15:15 Jurre Kalff Matthijs Molendijk JJN
dinsdag 20-mrt S5 15:15 - 16:00 Storm de Kam Tamer Gözöbüyük JJN
                 
woensdag 21-mrt S5 14:25 - 15:15 Emma Sturm Hanna Mendel JJN
woensdag 21-mrt   15:15 - 16:00