Toetsweek

Toetsweek  donderdag 28 juni t/m vrijdag 6 juli Proefwerkweek woensdag 4 t/m dinsdag 10 juli
klas 4 klas 5 klas 1 klas 2 klas 3
donderdag    10:15-11:45   90   10:15-11:45 pta 90 LES
28-jun 4A la 54   51 na 50  
4B la 55   52 na 51  
4C la 44   53 na 53  
4D la 43   55 na 52  
4E la 45     12:35-13:35   60
  12:35-13:20   45 52 sp 54  
4A cae 53   55 sp 55  
4B cae 52  
4C cae 51  
4D cae 45  
4E cae 46  
vrijdag   8:15-10:00       10:30-11:30   60 LES
29-jun 41 du presentaties  5A ne 54  
46 du lok 21 5B ne 55  
  10:30-11:30   60 5C ne 50  
44 bio 43   5D ne 51  
45 bio 44   5E ne 52  
46 bio 45   5F ne 53  
  12:35-13:35 pta 60   12:35-13:20 pta 45
42 te 54   54_1 nlt 46  
54_2 nlt 45  
                                           
maandag   9:05-9:50   45   9:05-9:50   45 LES
2-jul 43 fi 55   51 ec 51  
44 fi 54   55 ec 52  
  10:30-11:30   60 56 ec 53  
41 sk 54     10:15-11:45 pta 90
42 sk 55   51 sk 50  
43 sk 45   52 sk 51  
45 sk 46   53 sk 52  
  12:35-13:20   45 56 sk 53  
42 ec 51     12:35-13:20 pta 45
45 ec 52   51 fi 55  
46 ec 53   56 fi 54  
dinsdag   8:30-9:30   60   8:30-9:30 pta 60 LES
3-jul 41 gs 45   55 mu 30  
43     10:15-11:45 pta 90
44   54 gr 54  
45   55 gr 55  
  10:15-11:45   90   12:35-13:20   45
4A gr 53   51 du 55   Proefwerken: 45 min
4B gr 52   53 du 54   Mondelingen: 1 uur per klas
4C gr 40  
4D gr 44  
4E gr 43  
klas 1 klas 2 klas 3
woensdag    10:30-11:30   60   8:30-9:30   60 mondelingen Frans   Grieks 9:05-9:50 mondelingen Duits
4-jul 47_1 wiA 53 60/75 min 51 fa 44   1E 08:30   2A 10   3E 08:30  
47_2 wiA 53   10:30-11:30   60 1D 09:30   2B 11   3D 09:30  
47_1 wiB 52   51 bio 40   1B 10:30   2C 12   verzamelen lok. 6
47_2 wiB 51   55 bio 50         2D 13   Scheikunde 11:05-11:50
47_3 wiB 54   56 bio 55   1C 12:30   2E 14   3A 45  
47_4 wiB 46     12:35-13:35 pta 60 1A 13:30   2F 16   3B 4  
  12:35-13:35   60 53 ak 40   verzamelen lok. 20 Geschiedenis 10:15-11:00 3C 43  
4A ne 44   55 ak 43   2A 10   3D 2  
4B ne 54   2B 11   3E 44  
4C ne 53   2C 12   mondelingen Duits
4D ne 46   2D 13   3B 12:00  
4E ne 52   2E 14   3A 13:00  
2F 16   3C 14:00  
verzamelen lok. 6
donderdag   8:30-9:30 pta 60   8:30-9:30   60 Latijn 9:05-9:50 Nederlands 11:05-11:50 Nederlands 9:05-9:50
5-jul 46 mu 30   57_1 wiA 50   1A 20   2A 10   3A 43  
  10:30-11:30   60 57_2 wiA 54   1B 21   2B 11   3B 44  
41 wiD 54   57_1 wiB 55   1C 22   2C 12   3C 48  
42 wiD 55   57_2 wiB 51   1D 6   2D 13   3D 45  
  12:35-13:35   60 57_3 wiB 52   1E 7   2E 14   3E 46  
41_1 ak 40   57_4 wiB 53   Wiskunde 10:15-11:00 2F 16   Latijn 10:15-11:00
41_2 ak 44   57 wiC 54   1A 20   Frans 12:35-13:20 3A 43  
  10:15-11:45 pta 90 1B 21   2A 10   3B 44  
52_1 la 50   1C 22   2B 11   3C 48  
52_2 la 51   1D 6   2C 12   3D 45  
54_1 la 53   1E 7   2D 13   3E 46  
54_2 la 52   2E 14   Economie 12:35-13:20
2F 16   3B 45  
3E 46  
vrijdag   8:30-9:30   60   8:15-9:00   60 Biologie 11:05-11:50 Latijn 9:05-9:50 Geschiedenis 10:15-11:00
6-jul 42 fa 43   56 wiD 46   1A 52   2A 10   3A 2  
44 fa 44     9:30-10:30 pta 60 1B 53   2B 11   3B 4  
46 fa 45   52 gs 52   1C 20   2C 12   3C 6  
  10:30-11:30   60 53 gs 53   1D 21   2D 13   3D 7  
42 na 46   54 gs 54   1E 22   2E 14   3E 40  
43 na 44   56 gs 55   2F 16  
45 na 45     11:00-12:00 pta 60 Engels 10:15-11:00
46 na 43   53 te 54   2A 10  
2B 11  
Tijdens toetsweek: 2C 12  
Mondelingen Spaans 2D 13  
2E 14  
2F 16  
                                         
maandag Aardrijkskunde 9:05-9:50 mondelingen Duits mondelingen Frans
9-jul 1A 43   2A   09:00 3A   09:00
1B 44   2B   10:00 3B   10:00
1C 54   verzamelen lok. 6 verzamelen lok. 21
1D 46   NS 11:05-11:50 Biologie 11:05-11:50
1E 40   2A 10   3A 53  
Nederlands 10:15-11:00 2B 11   3B 2  
1A 43   2C 12   3C 4  
1B 44   2D 13   3D 51  
1C 54   2E 14   3E 52  
1D 46   2F 16   mondelingen Frans
1E 40   mondelingen Duits 3C   12:00
2C   12:00 3D   13:00
verzamelen lok. 6 3E   14:00
verzamelen lok. 21
dinsdag Geschiedenis 9:05-9:50 mondelingen Duits Grieks 9:05-9:50
10-jul 1A 51   2D   09:00 3A 43  
1B 52   2E   10:00 3B 44  
1C 53   verzamelen lok. 20 3C 45  
1D 54   Wiskunde 11:05-11:50 3D 46  
1E 55   2A 10   3E 40  
Engels 10:15-11:00 2B 11   Aardrijkskunde 10:15-11:00
1A 51   2C 12   3A 43  
1B 52   2D 13   3B 44  
1C 53   2E 14   3C 45  
1D 54   2F 16   3D 46  
1E 55   mondelingen Duits 3E 40  
2F   12:00
verzamelen lok. 20
                     
Mondelingen Spaans  klas 4                                        Spreekkamer zolder Js
donderdag 28-jun   14:25 - 14:45   Francisco de Meij Mathijs Odding
donderdag     14:50 - 15:10   Boaz Frissen Sterre van der Goot
donderdag     15:15 - 15:35   Morris Huismans Alexander de Vries
donderdag     15:40 - 16:00   Bruno Leeman Lew Leeuwis
        EIND        
               
vrijdag 29-jun   9:05 - 9:25   Max Tangelder Aurelia Wurpel
vrijdag     9:30 - 9:50   Annabel de Haan Madelief van Leuven
      P        
vrijdag     10:15 - 10:35   Roos Schimmel Philine Mol
vrijdag     10:40 - 11:00   Zon Leeuwis Ties Roorda
vrijdag     11:05 - 11:25   Tom Kruijver Timo Terheiden
vrijdag     11:30 - 11:50   Marthe Volberda Bo van der Voort
      GP        
vrijdag     12:35 - 12:55      
vrijdag     13:00 - 13:20   Aimée Serraris Marilene Brandwijk
vrijdag     13:25 - 13:45   Anke van Vliet Xanthe de Meij
vrijdag     13:50 - 14:10   Raphael Ridder Otto Meijerhof
    p      
vrijdag     14:25 - 14:45   Storm de Vries Zina van Deventer
vrijdag     14:50 - 15:10   Nielse Schroo Sanne Veffer
      EIND        
               
maandag 2-jul   10:40 - 11:00   Sara Mijatovich Arno Minasian
maandag     11:05 - 11:25   Stella Kwant Remmelt Scheringa
maandag     11:30 - 11:50      
      GP        
maandag     12:35 - 12:55   Johanna Enschedé  
maandag     13:00 - 13:20   Just kokkedee Jorrit Pathuis
maandag     13:25 - 13:45   Emma Wiegers Chiara van Wijngaarden
maandag     13:50 - 14:10      
      P        
maandag     14:25 - 14:45   Max van Dijk Gaius Jarigsma
maandag     14:50 - 15:10   Olivier Smit        
      EIND        
               
dinsdag 3-jul   13:00 - 13:20   Karel Nielen Koen Alblas
dinsdag     13:25 - 13:45   Sam de Leeuw Mette Lijmer
dinsdag     13:50 - 14:10   Lois Lagerweij Minoushka van Leeuwen
dinsdag     14:15 - 14:35   Zoë Spoelstra Eveline van Straaten
dinsdag     14:25 - 14:45     María Schaap Eva Pérez
      EIND        
       
donderdag 5-jul   14:00 - 14:20   Maurits Bloys van T. Siem Bonnema
donderdag     14:25 - 14:45   Jasper Kingma Tomas Mesman
donderdag     14:50 - 15:10   Tom Slemmer Bastiaan Meddens
donderdag     15:15 - 15:35   Jochem Molenaar Guido Vergouwen
      EIND        
               
vrijdag 6-jul   9:30 - 9:50   Feye van Eeghem Charlotte van Oirschot
vrijdag     9:55   10:15   Elias Rutten Olivia Buis
vrijdag     10:15 - 10:35   Tim Holt  
vrijdag     10:40 - 11:00   Zafra Elzinga Pien Westendorp
vrijdag     11:05 - 11:25   Sofie Schouten