Toetsweek

  

Toetsweek 2  maandag 20 t/m vrijdag 24 januari 2020

 

 

 

maandag

Luistertoets Duits

8:15 u

90

scn

20-jan

 

10:15-11:45

pta

90

61

gr

51

 

62

gr

52

 

65

gr

53

 

 

12:35-13:20

pta

45

63

gs

52

 

64

gs

53

 

65

gs

51

 

dinsdag

Luistertoets Engels

8:15 u

90

aml

21-jan

 

10:30-11:45

pta

75

btm

wiA

53

 

os

wiA

55

 

alt

wiB

54

 

maa

wiB

52

 

stp

wiB

51

 

eeg

wiC

53

 

 

12:35-13:35

pta

60

61

ak

40

 

63

 

woensdag

Luistertoets Frans

10:15 u

90

mln

22-jan

 

12:35-14:50

pta

135

6A

ne

54

 

6B

ne

55

 

6C

ne

52

 

6D

ne

51

 

6E

ne

53

 

donderdag

 

10:15-11:45

pta

90

23-jan

61

la

53

 

62

la

52

 

63

la

54

 

66

la

51

 

 

12:35-14:05

pta

90

63

sp

52

 

64

sp

51

 

 

12:35-13:50

pta

75

66

wiD

53

 

vrijdag

 

10:30-11:30

pta

60

24-jan

62

bi

43

 

66

bi

44

 

 

12:35-13:50

pta

90

62

ec

21

 

65

ec

40

 

mondelingen Duits

 

 

 

 

 

 

 

 

Open Lesdag klas 3 Profielkeuze

donderdag 23 januari

 

lesuur

3A

3B

3C

3D

3E

1e

FI  Kws  55

wiD  Maa  46

Te  Mbl 17

wiAB  Btm  2

 

2e

Te  Mbl 17

 

Sp  Pzl  12

FI  Kws  55

wiD  Maa  46

3e

Mu Msl (10:15 u)

Te  Mbl 17

wiAB  Btm  2

Mu Msl (10:40 u)

FI  Kws  55

4e

Sp  Pzl  12

Mu Msl  (11:05 u)

FI  Kws  55

wiD  Maa  46

Mu Msl  (11:30 u)

5e

 

FI  Kws  55

Mu Msl (11:55 u)

 

 

6e

wiD  Maa  46

wiAB  Alt  4

Sp  Pzl  12

Te  Mbl 17

7e

wiAB  Btm  2

Sp  Pzl  12

wiD  Maa  46

Te  Mbl 17

wiAB  Alt  4

8e

 

 

 

 

Sp  Pzl  12

Pzl Spaans lokaal 12

Kws Filosofie lokaal 55

Mbl Tekenen lokaal 17

Msl Muziek lokaal 30

Alt wiskunde AB lokaal 4

Btm wiskunde AB lokaal 2

Maa wikunde D lokaal 46

 

Toetsweek 2  maandag 20 t/m vrijdag 24 januari 2020    
maandag  Luistertoets Duits 8:15 u 90 scn
20-jan   10:15-11:45 pta 90
61 gr 51  
62 gr 52  
65 gr 53  
  12:35-13:20 pta 45
63 gs 52  
64 gs 53  
65 gs 51  
dinsdag Luistertoets Engels 8:15 u 90 aml
21-jan   10:30-11:45 pta 75
btm wiA 53  
os wiA 55  
alt wiB 54  
maa wiB 52  
stp wiB 51  
eeg wiC 53  
  12:35-13:35 pta 60
61 ak 40  
63  
woensdag  Luistertoets Frans 10:15 u 90 mln
22-jan   12:35-14:50 pta 135
6A ne 54  
6B ne 55  
6C ne 52  
6D ne 51  
6E ne 53  
donderdag    10:15-11:45 pta 90
23-jan 61 la 53  
62 la 52  
63 la 54  
66 la 51  
  12:35-14:05 pta 90
63 sp 52  
64 sp 51  
  12:35-13:50 pta 75
66 wiD 53  
vrijdag   10:30-11:30 pta 60
24-jan 62 bi 43  
66 bi 44  
  12:35-13:50 pta 90
62 ec 21  
65 ec 40  
mondelingen Duits 
               
Open Lesdag klas 3 Profielkeuze  donderdag 23 januari  
lesuur 3A 3B 3C 3D 3E
1e FI  Kws  55 wiD  Maa  46 Te  Mbl 17 wiAB  Btm  2   
2e Te  Mbl 17   Sp  Pzl  12  FI  Kws  55 wiD  Maa  46
3e Mu Msl (10:15 u) Te  Mbl 17 wiAB  Btm  2  Mu Msl (10:40 u) FI  Kws  55
4e Sp  Pzl  12  Mu Msl  (11:05 u) FI  Kws  55 wiD  Maa  46 Mu Msl  (11:30 u)
5e   FI  Kws  55 Mu Msl (11:55 u)    
6e wiD  Maa  46 wiAB  Alt  4 Sp  Pzl  12  Te  Mbl 17
7e wiAB  Btm  2  Sp  Pzl  12  wiD  Maa  46 Te  Mbl 17 wiAB  Alt  4
8e         Sp  Pzl  12 
Pzl Spaans lokaal 12
Kws Filosofie lokaal 55
Mbl Tekenen lokaal 17
Msl Muziek lokaal 30
Alt wiskunde AB lokaal 4
Btm wiskunde AB lokaal 2
Maa wikunde D lokaal 46