De afkortingen van de spreekkamers zijn als volgt:    
Kamer Omschrijving
S1 Spreekkamer op JS achter lokaal 55, trap op
S3 Spreekkamer op JS achter lokaal 55, trap op
S5 Spreekkamer op JS achter lokaal 55, trap op
S7 Spreekkamer op JS achter lokaal 55, trap op
md Kamer in Mediatheek
bmn Kamer van dhr Bierman
voornaam achternaam Dag Datum vak lokaal begin
Lotte Assinck Vrijdag 24-mrt Gs bmn 10:15
Christiaan Bakker Vrijdag 24-mrt Gs bmn 10:45
Tim Blaauw Dinsdag 21-mrt Gs S3 14:40
Tim Blaauw Maandag 27-mrt Du md 9:30
Philippa Blom Maandag 27-mrt Gs S7 10:45
Tjeerd Boer, den Donderdag 23-mrt Gs bmn 10:45
Tjeerd Boer, den Maandag 27-mrt Sp S1 15:15 5 minuten van tevoren aanwezig zijn ivm de voorbereiding
Wolf Bongers Donderdag 23-mrt Gs bmn 11:15
Wolf Bongers Vrijdag 24-mrt Sp S1 14:25 5 minuten van tevoren aanwezig zijn ivm de voorbereiding
Leonore Boon Vrijdag 24-mrt Sp S1 14:50 5 minuten van tevoren aanwezig zijn ivm de voorbereiding
Leonore Boon Maandag 27-mrt Du md 9:05
Vera Boreel Woensdag 22-mrt Fa S5 11:05
Aryaan Bovenberg Dinsdag 21-mrt Du md 10:15
Aryaan Bovenberg Maandag 27-mrt Gs S3 10:45
Sanne Brouwer Vrijdag 24-mrt Fa S5 9:05
Cyril Bruijn Woensdag 22-mrt Du md 9:05
Cyril Bruijn Maandag 27-mrt Gs S3 11:15
Daan Bruijs Vrijdag 24-mrt Gs bmn 11:15
Daan Bruijs Maandag 27-mrt Du md 10:15
Büsra Celik Maandag 27-mrt Fa S5 12:35
Kai Clement Dinsdag 21-mrt Fa S5 9:30
Kai Clement Vrijdag 24-mrt Sp S1 10:40 5 minuten van tevoren aanwezig zijn ivm de voorbereiding
Kai Clement Maandag 27-mrt Gs S3 15:10
Julia Coolen Dinsdag 21-mrt Du md 11:30
Roeland Cordemeijer Woensdag 22-mrt Du md 8:15
Roeland Cordemeijer Donderdag 23-mrt Gs S3 14:10
Eva Dankbaar Woensdag 22-mrt Fa S5 8:40
Eva Dankbaar Maandag 27-mrt Du md 10:40
Dominique Diepeveen Vrijdag 24-mrt Fa S5 11:05
Dominique Diepeveen Maandag 27-mrt Sp S1 14:50 5 minuten van tevoren aanwezig zijn ivm de voorbereiding
Myrthe Gastel, van Vrijdag 24-mrt Fa S5 13:50
Jacob Goeman Borgesius Dinsdag 21-mrt Du md 13:00
Jacob Goeman Borgesius Vrijdag 24-mrt Sp S1 12:35 5 minuten van tevoren aanwezig zijn ivm de voorbereiding
Jacob Goeman Borgesius Maandag 27-mrt Gs S7 8:45
Lara Haaps, van Woensdag 22-mrt Fa S5 10:15
Jelle Haga, van Dinsdag 21-mrt Gs S3 14:10
Roos Harmeling Dinsdag 21-mrt Du md 12:35
Roos Harmeling Donderdag 23-mrt Gs bmn 8:15
Roos Harmeling Maandag 27-mrt Fa S5 9:05
Cecile Herbermann Vrijdag 24-mrt Sp S1 13:00 5 minuten van tevoren aanwezig zijn ivm de voorbereiding
Cecile Herbermann Maandag 27-mrt Fa S5 10:15
Sophia Hermus Dinsdag 21-mrt Gs S3 10:15
Sophia Hermus Vrijdag 24-mrt Sp S1 13:25 5 minuten van tevoren aanwezig zijn ivm de voorbereiding
Tessel Huibregtsen Vrijdag 24-mrt Fa S5 12:35
Roemer Ibelings Vrijdag 24-mrt Du md 11:05
Stijn Jager Dinsdag 21-mrt Gs S3 10:45
Stijn Jager Vrijdag 24-mrt Du md 11:30
Annebelle Jonker Vrijdag 24-mrt Sp S1 13:50 5 minuten van tevoren aanwezig zijn ivm de voorbereiding
Annebelle Jonker Maandag 27-mrt Fa S5 11:05
Nikki Jurrema Donderdag 23-mrt Du md 9:30
Nikki Jurrema Maandag 27-mrt Fa S5 13:25
Zoë Jurrema Dinsdag 21-mrt Gs S3 11:15
Zoë Jurrema Woensdag 22-mrt Du md 8:40
Quinten Kleijngeld Vrijdag 24-mrt Gs bmn 8:15
Willem Koning Vrijdag 24-mrt Du md 9:05
Willem Koning Maandag 27-mrt Gs S3 12:20
Dewi Kopp Donderdag 23-mrt Gs S3 8:45
Samme Kors Dinsdag 21-mrt Du md 11:05
Samme Kors Vrijdag 24-mrt Fa S5 10:15
Samme Kors Maandag 27-mrt Gs S3 13:20
Mette Krah Dinsdag 21-mrt Fa S5 9:05
Mette Krah Woensdag 22-mrt Du md 9:30
Mette Krah Maandag 27-mrt Gs S3 14:10
Kiet Kuijper Dinsdag 21-mrt Fa S5 10:15
Kiet Kuijper Maandag 27-mrt Gs S3 10:15
Mijke Kuijper Woensdag 22-mrt Fa S5 9:30
Mijke Kuijper Maandag 27-mrt Gs S3 12:50
Floor Kuiper Donderdag 23-mrt Gs bmn 10:15
Floor Kuiper Maandag 27-mrt Du md 11:30
Joost Laan Woensdag 22-mrt Gs bmn 8:15
Joost Laan Vrijdag 24-mrt Fa S5 13:00
Jonas Laar, van Woensdag 22-mrt Fa S5 9:05
Jonas Laar, van Vrijdag 24-mrt Gs S3 12:20
Jonas Laar, van Maandag 27-mrt Sp S1 9:05 5 minuten van tevoren aanwezig zijn ivm de voorbereiding
Matthijs Leegstra Donderdag 23-mrt Gs S3 9:15
Yente Meijers Vrijdag 24-mrt Sp S1 11:05 5 minuten van tevoren aanwezig zijn ivm de voorbereiding
Yente Meijers Maandag 27-mrt Gs S7 10:15
Gijs Mesman Woensdag 22-mrt Gs bmn 9:15
Vera Moerbeek Woensdag 22-mrt Fa S5 11:30
IJke Mourits Maandag 27-mrt Sp S1 9:30 5 minuten van tevoren aanwezig zijn ivm de voorbereiding
Carter Muller Vrijdag 24-mrt Fa S5 13:25
Carter Muller Maandag 27-mrt Gs S7 9:15
Robbie Nimwegen, van Dinsdag 21-mrt Gs S3 15:10
Robbie Nimwegen, van Vrijdag 24-mrt Sp S1 11:30 5 minuten van tevoren aanwezig zijn ivm de voorbereiding
Robbie Nimwegen, van Maandag 27-mrt Fa S5 9:30
Jet Noort, van Donderdag 23-mrt Gs bmn 8:45
Kkira Oostrom, van Donderdag 23-mrt Gs bmn 9:15
Kkira Oostrom, van Maandag 27-mrt Sp S1 12:35 5 minuten van tevoren aanwezig zijn ivm de voorbereiding
Bob Oudejans Maandag 27-mrt Du md 11:05
Sara Peet, van der Dinsdag 21-mrt Gs S3 13:20
Sara Peet, van der Maandag 27-mrt Sp S1 13:00 5 minuten van tevoren aanwezig zijn ivm de voorbereiding
Adriaan Pelt Dinsdag 21-mrt Fa S5 13:00
Lidia Pérez-Leutza Woensdag 22-mrt Fa S5 10:40
Lidia Pérez-Leutza Donderdag 23-mrt Gs S3 10:15
Lidia Pérez-Leutza Maandag 27-mrt Sp S1 10:15 5 minuten van tevoren aanwezig zijn ivm de voorbereiding
Ruby Plas, van der Dinsdag 21-mrt Fa S5 11:05
Ruby Plas, van der Donderdag 23-mrt Gs S3 10:45
Ruby Plas, van der Maandag 27-mrt Sp S1 10:40 5 minuten van tevoren aanwezig zijn ivm de voorbereiding
Eline Poelmann Woensdag 22-mrt Gs bmn 8:45
Eline Poelmann Vrijdag 24-mrt Fa S5 9:30
Thijs Raijmakers Donderdag 23-mrt Gs S3 11:15
Linde Reus Woensdag 22-mrt Gs S3 14:10
Douwe Röell Woensdag 22-mrt Gs S3 14:40
Douwe Röell Maandag 27-mrt Fa S5 10:40
Teije Rutgers Woensdag 22-mrt Gs S3 15:10
Teije Rutgers Donderdag 23-mrt Du md 12:35
Floor Saager Dinsdag 21-mrt Gs S3 12:20
Floor Saager Vrijdag 24-mrt Sp S1 9:30 5 minuten van tevoren aanwezig zijn ivm de voorbereiding
Jo Schreurs Dinsdag 21-mrt Du md 10:40
Jo Schreurs Woensdag 22-mrt Gs S3 10:15
Peter Sintenie Vrijdag 24-mrt Fa S5 11:30
Lieke Sippens Groenewegen Vrijdag 24-mrt Sp S1 9:05 5 minuten van tevoren aanwezig zijn ivm de voorbereiding
Adam Smit Dinsdag 21-mrt Fa S5 12:35
Adam Smit Vrijdag 24-mrt Gs bmn 8:45
Adam Smit Maandag 27-mrt Sp S1 11:05 5 minuten van tevoren aanwezig zijn ivm de voorbereiding
Tim Sonnemans Woensdag 22-mrt Gs S3 10:45
Tim Sonnemans Vrijdag 24-mrt Du md 10:15
Willemijn Stuijt Woensdag 22-mrt Gs S3 11:15
Willemijn Stuijt Vrijdag 24-mrt Sp S1 10:15 5 minuten van tevoren aanwezig zijn ivm de voorbereiding
Floor Swaluw, van de Dinsdag 21-mrt Gs S3 12:50
Floor Swaluw, van de Vrijdag 24-mrt Fa S5 10:40
Floor Swaluw, van de Maandag 27-mrt Sp S1 11:30 5 minuten van tevoren aanwezig zijn ivm de voorbereiding
Anna Teixeira Rodeia Dinsdag 21-mrt Fa S5 11:30
Hugo Teixeira Rodeia Woensdag 22-mrt Fa S5 13:25
Florentine Tinbergen Woensdag 22-mrt Gs bmn 10:15
Florentine Tinbergen Vrijdag 24-mrt Du md 10:40
Florentine Tinbergen Maandag 27-mrt Fa S5 11:30
Eva Ulmann Donderdag 23-mrt Du md 9:05
Ozan Ünalp Woensdag 22-mrt Gs bmn 10:45
Niek Valk Woensdag 22-mrt Gs bmn 11:15
Niek Valk Vrijdag 24-mrt Du md 9:30
Folke Veen, van der Woensdag 22-mrt Fa S5 13:00
Folke Veen, van der Vrijdag 24-mrt Gs bmn 9:15
Rens Veenendaal, van Dinsdag 21-mrt Gs S3 8:45
Rens Veenendaal, van Maandag 27-mrt Sp S1 13:25 5 minuten van tevoren aanwezig zijn ivm de voorbereiding
Maud Veldhuizen Woensdag 22-mrt Gs S3 12:20
Maud Veldhuizen Vrijdag 24-mrt Fa S5 8:40
Sanne Verhulst Woensdag 22-mrt Fa S5 13:50
Joep Visser Dinsdag 21-mrt Gs S3 8:15
Joep Visser Donderdag 23-mrt Du md 10:40
Ewout Vries, de Donderdag 23-mrt Gs S3 12:20
Wiep Wenckebach Dinsdag 21-mrt Gs S3 9:15
Wiep Wenckebach Donderdag 23-mrt Du md 11:05
Parel Wilmering Donderdag 23-mrt Gs S3 12:50
Parel Wilmering Maandag 27-mrt Sp S1 13:50 5 minuten van tevoren aanwezig zijn ivm de voorbereiding
Linde Wingerden, van Woensdag 22-mrt Gs S3 12:50
Linde Wingerden, van Maandag 27-mrt Fa S5 13:50
Hanna Witkamp Dinsdag 21-mrt Fa S5 10:40
Hanna Witkamp Maandag 27-mrt Gs S3 14:40
Timo Woldringh Donderdag 23-mrt Du md 11:30
Steijn Zekveld Donderdag 23-mrt Gs S3 13:20
Steijn Zekveld Maandag 27-mrt Fa S5 13:00
Adriaan Zoetmulder Woensdag 22-mrt Fa S5 12:35
Rosa Zonneveld, van Woensdag 22-mrt Gs S3 13:20
Rosa Zonneveld, van Maandag 27-mrt Sp S1 14:25 5 minuten van tevoren aanwezig zijn ivm de voorbereiding
Celine Zwiers Donderdag 23-mrt Du md 10:15