Toetsweek 4 maandaag 13 t/m vrijdag 17 maart 2017
vierde klas vijfde klas zesde klas
klas / cluster vak lokaal duur klas / cluster vak lokaal duur klas / cluster vak lokaal duur
maandag   8:30-9:30   60   8:30-9:30 pta 60   8:30-9:30 pta 60
13-mrt 41 mu 30   53 nlt 54   62 nlt 53  
  10:30-11:30   60   11:05-11:50   45   10:15-11:45 pta 90
42 sk 21   5A ne 54   61 bio 51  
44 sk 45   5B ne 40   65 bio 52  
46 sk 46   5C ne 55   67 bio 53  
47 sk 22   5D ne 44     12:35-14:05 pta 90
  12:35-13:20   45 5E ne 43   6A ne 52  
41 gs 45     12:35-13:35 pta 60 6B ne 53  
42 gs 46   53 ak 43   6C ne 55  
44 gs 21   55 ak 44   6D ne 40  
45 gs 20   6E ne 54  
46 gs 22  
  14:00-14:45   45
47A te 45  
47B te 46  
dinsdag    8:15-9:00   45   9:05-9:50   45   9:05-9:50 pta 45
14-mrt 41 ec 46   52 na 44   6A en 51  
45 ec 45   54 na 40   6B en 53  
46 ec 21   55 na 43   6C en 52  
  9:30-10:30   60 57 na 50   6D en 54  
42 nlt 46     10:15-11:45 pta 90 6E en 55  
43 nlt 45   52 la 54     10:15-11:45 pta 90
  11:05-11:50   45 53 la 55   61 sk 40  
42 fi 45   56 la 51   63 sk 44  
43 fi 46     12:35-13:20 pta 45 65 sk 53  
  12:35-13:20   45 51 fi 55     12:35-14:05 pta 90
43 sp 45   56 fi 54   62 la 53  
44 sp 46 pzl 63 la 52  
47 sp 43   66 la 51  
woensdag    9:05-9:50   45   8:15-9:45   90   8:30-9:30 pta 60
15-mrt 42 fa 45   53 gr 51   65 wiD 54  
43 fa 46   54 gr 53     10:15-11:45 pta 90
  10:15-11:45   90 56 gr 52   64 fa 54  
4A la 40     10:30-11:30   60 66 fa 55  
4B la 43   52 wiA 50     12:35-13:35 pta 60
4C la 44   53 wiA 52   6A ma 52  
4D la 20   51 wiB 51   6B ma 53  
4E la 21   52 wiB 45   6C ma 51  
4F la 22   54 wiB 53   6D ma 54  
  12:35-13:35   60 56 wiB 46   6E ma 55  
43 wiA 45   52 wiC 50  
46 wiA 46     12:35-13:35 pta 60
43 wiB 40   54 mu 30  
44 wiB 43     12:35-13:20   45
45 wiB 44   54 te 21  
46 wiB 22  
47 wiB 20  
donderdag    8:30-9:30   60   9:05-9:50   45   8:30-9:30 pta 60
16-mrt 44 wiD 54   56 ec 45   61 ak 40  
45 wiD 55   57 ec 46   65 ak 43  
  11:05-11:50   45   10:30-11:30 pta 60   10:15-11:45 pta 90
41 du 22   55 bio 40   62 wiA 51  
44 du 20   56 bio 43   66 wiA 50  
46 du 45   57 bio 44   63 wiB 52  
47 du 46     12:35-13:20   45 64 wiB 53  
brg   12:35-14:05   90 51 du 45   66 wiB 54  
4A gr 54   54 du 46   67 wiB 55  
4B gr 43   65 wiC 51  
4C gr 21     12:35-14:05 pta 90
4D gr 55   61 na 40  
4E gr 20   62 na 44  
4F gr 22   64 na 53  
vrijdag    8:15-9:00   45   9:05-9:50   45   8:30-9:30 pta 60
17-mrt 41 ak 43   51 sk 51   67 sp lit 54 pzl
45 ak 44   52 sk 50     10:15-11:45 pta 90
  9:30-10:15   45 53 sk 52   62 gr 53  
4A cae 44   57 sk 53   64 gr 52  
4B cae 43     10:30-11:30 pta 60 67 gr 51  
4C cae 40   51 gs 54     12:35-14:05 pta 90
4D cae 45   55 gs 55   61 ec 45  
4E cae 46   57 gs 21   64 ec 46  
4F cae 22     12:35-13:35   60
  11:05-11:50   45 55 wiD 40  
4A ne 44  
4B ne 43   mondelingen Spaans
4C ne 40  
4D ne 45  
4E ne 46  
4F ne 22  
LO 12:30-13:45   4 ADE
  13:45-15:00   4 BCF
4 AB Stedelijk
4 CD Doelen
4 EF Beynes
Mondelingen Spaans klas 5
Spreekkamer 3 zolder Js
dinsdag 14 maart 8:30-9:05 Isolde + Rikkeline
9:05-9:40 Daan B. + Sophie
donderdag 16 maart 8:30-9:05 Fieke + Meintje
9:05-9:40 Philip + Wendel
10:15-10:50 Mae + Dox
10:50-11:25 Daan O. + Max
12:00-12:35 Valerie + Tobias
12:35-13:10 Melle + Vincent
13:10-13:45 Femke + Sammie
13:45-14:20 Sanne + Lot
vrijdag 17 maart 10:30-11:05 Timo + Alexander
11:05-11:40 Renzo + Karenin
12:30-13:05 Puck + Julia
13:05-13:40 Paul + Kim
13:40-14:15 Irini + Karlijn