Toetsweek 6 vrijdag 30 juni t/m vrijdag 7 juli Proefwerkweek              alle schriftelijke toetsen 45 minuten, mondelingen 60 min
klas 4     klas 5     klas 1   klas 2   klas 3  
vrijdag   10:30-11:30   60   10:15-11:45 pta 90 vrijdag LES LES LES
30-jun 43 wiA 50   52 la 44   30-jun
46 wiA 51   53 la 40  
43 wiB 53   56 la 43  
44 wiB 52     12:35-13:35   60
45 wiB 55   5A CAE 52  
46 wiB 54   5B CAE 53  
47 wiB 46   5C CAE 51  
  12:35-13:20   45 5D CAE 54  
42 sk 44   5E CAE 55  
44 sk 45  
46 sk 40  
47 sk 46  
                                               
maandag    9:05-9:50   45   10:15-11:45 pta 90 maandag  LES LES LES
3-jul 41 gs 51   53 gr 52   3-jul
42 gs 52   54 gr 53  
44 gs 53   56 gr 51  
45 gs 54     12:35-13:35   60
46 gs 55   55 bio 40  
  10:15-11:45   90 56 bio 43  
4A la 40   57 bio 44  
4B la 54  
4C la 44  
4D la 45  
4E la 55  
4F la 46  
                                               
dinsdag   8:30-9:30   60   8:30-9:30   60 dinsdag LES LES LES
4-jul 41 ak 40   51/54 sp 53   4-jul
45 ak 44     10:30-11:30 pta 60
  10:15-11:45   90 51 gs 43  
4A gr 54   55 gs 40  
4B gr 52   57 gs 44  
4C gr 53     12:35-13:20   45
4D gr 51   52 na 52                          
4E gr 46   54 na 53  
4F gr 45   55 na 51   Proefwerkweek              woensdag 5 t/m dinsdag 11 juli
  12:35-13:35   60 57 na 54   alle schriftelijke toetsen 45 minuten, mondelingen 60 min
44 wiD 45  
45 wiD 46  
                          klas lok. tijd   klas lok. tijd   klas lok. tijd
woensdag   8:30-9:30 pta 60   9:05-9:50   45 woensdag Geschiedenis 9:05-9:50 mondelingen Duits   Latijn 9:05-9:50
5-jul 47A te 52   52 fa 54   5-jul 1A 10   2A   9:00 3A 2  
47B te 51   55 fa 55   1B 11   2B   10:00 3B 3  
  11:05-11:50   45   10:30-11:30   60 1C 12   verzamelen lok. 21 3C 4  
4A cae 40   53 ak 43   1D 13   Wiskunde 11:05-11:50 3D 6  
4B cae 52   55 ak 44   1E 14   2A 45   3E 7  
4C cae 53     12:35-13:35   60 1F 16   2B --   Biologie 10:15-11:00
4D cae 51   55 wiD 54   Nederlands 10:15-11:00 2C 17   3A 2  
4E cae 54     12:35-13:35 pta 60 1A 10   2D 48   3B 3  
4F cae 55   54 te 55   1B 11   2E 46   3C 4  
  12:35-13:20   45 1C 12   mondelingen Duits   3D 6  
41 bio 44   1D 13   2C   12:00 3E 7  
42 bio 43   1E 14   2D   13:00
45 bio 40   1F 16   2E   14:00
verzamelen lok. 21
                                               
donderdag   9:05-9:50   45   9:05-9:50   45 donderdag Latijn 12:35-13:20 Grieks 9:05-9:50 mondelingen Frans  
6-jul 42 na 54   56 ec 45   6-jul 1A 10   2A 2   3A   9:00
43 na 53   57 ec 46   1B 11   2B 3   3B   10:00
44 na 55     10:30-11:30   60 1C 12   2C 4   verzamelen lok. 20
45 na 52   5A ne 45   1D 13   2D 6   Natuurkunde 11:05-11:50
47 na 51   5B ne 54   1E 14   2E 7   3A 10  
  10:15-11:00   45 5C ne 46   1F 16   Nederlands 10:15-11:00 3B 11  
43 sp 52   5D ne 44   2A 2   3C 12  
44 sp 53   5E ne 55   2B 3   3D 13  
47 sp 51     12:35-13:35 pta 60 2C 4   3E 16  
54 mu 30   2D 6   mondelingen Frans  
2E 7   3E   12:00
3D   13:00
3C   14:00
verzamelen lok. 20
                                               
vrijdag    8:15-9:00   45   8:15-9:15   60 vrijdag  Biologie 9:05-9:50 Frans   11:05-11:50 Engels   8:15-9:00
7-jul 42 fa 43   52 wiA 52   7-jul 1A 10   2A 2   3A 2  
43 fa 44   53 wiA 50   1B 11   2B 3   3B 3  
  9:30-10:30   60 51 wiB 51   1C 12   2C 4   3C 4  
4A ne 44   52 wiB 54   1D 13   2D 6   3D 6  
4B ne 43   54 wiB 53   1E 14   2E 7   3E 46  
4C ne 40   56 wiB 55   1F 16   Nederlands 9:30-10:15
4D ne 21   52 wiC 52   Wiskunde 10:15-11:00 3A 2  
4E ne 45     9:45-10:45 pta 60 1A 10   3B 3  
4F ne 20   53 nlt 53   1B 11   3C 4  
  11:05-11:50   45   11:05-11:50   45 1C 12   3D 6  
41 ec 44   51 du 52   1D 13   3E 46  
45 ec 43   54 du 51   1E 14   Wiskunde 11:05-11:50
46 ec 40   1F 16   3E 46  
Diploma uitreiking klas 6 om 12:30 uur
                       
maandag  Aardrijkskunde 9:05-9:50 Engels 9:05-9:50 mondelingen Duits  
10-jul 1A 10   2A 53   3A   9:00
1B 11   2B 52   3B   10:00
1C 12   2C 51   verzamelen lok. 21
1D 13   2D 54   Scheikunde 11:05-11:50
1E 14   2E 55   3A 2  
1F 16   Geschiedenis 10:15-11:00 3B 3  
Engels 10:15-11:00 2A 53   3C 4  
1A 10   2B 52   3D 6  
1B 11   2C 51   3E 7  
1C 12   2D 54   mondelingen Duits  
1D 13   2E 55   3C   12:00
1E 14   3D   13:00
1F 16   3E   14:00
verzamelen lok. 21
dinsdag  mondelingen Frans   NS   9:05-9:50 Geschiedenis 9:05-9:50
11-jul       2A 10   3A 2  
1F 8:30   2B 11   3B 3  
1E 9:30   2C 12   3C 4  
1D 10:30   2D 13   3D 6  
      2E 14   3E 7  
1C 12:30   Latijn 10:15-11:00 Grieks   10:15-11:00
1B 13:30   2A 10   3A 2  
1A 14:30   2B 11   3B 3  
verzamelen lok. 20 2C 12   3C 4  
2D 13   3D 6  
2E 14   3E 7