Maandag 9 oktober                                                Bijgewerkt: 8-10-2017 23:32

Mededelingen

Toetsweek klas 6 maandag 9 t/m donderdag 12 oktober: op de site onder de dagroosters

Onderaan de roosters: alle Mondelingen Nederlands

Klas 6: denk aan het aanmelden voor de mondelingen Engels (zie Magister)

 Klas 6 denk aan het aanmelden voor de mondelingen! (zie magister)

Klas 1 t/m 5 opgelet!

Tijdens de toetsweek van klas 6 -van maandag 9 t/m donderdag 12 oktober- zijn jullie roosters aangepast (zie Magister)

 

 

Proefwerk klas 3:

maandag 9 oktober Economie 4e uur (alleen voor 3A en 3C)

dinsdag 10 oktober Latijn 2e uur (alle klassen)

donderdag 12 oktober Wiskunde 6e uur (alle klassen)

 

Hele dag afwezig:

Mln

Klas 1

 Klas 4

1B   2e   opvang   54 (Zn)

 

Klas 2

 Klas 5

2E   7e,8e      Mln  --

2F   1e   Mln  --

 

Klas 3

 Klas 6

 4e uur  klas 6 wiskunde C vragenuurtje Mll in lok. 16

 

 

 

  

Toetsweek 1

 

klas 6

klas / cluster

vak

lokaal

duur

maandag

 

9:05-9:50

 

45

9-okt

63

gs

51

 

64

gs

52

 

67

gs

53

 

 

10:15-11:45

 

90

61

na

51

 

64

na

52

 

65

na

54

 

66

na

53

 

 

12:35-13:35

 

60

62

wiC

52

 

62

wiD

53

 

dinsdag

 

9:05-9:50

 

45

10-okt

62

gr

53

 

63

gr

52

 

66

gr

51

 

 

10:15-10:45

 

30

6A

ma

51

 

6B

ma

52

 

6C

ma

53

 

6D

ma

55

 

6E

ma

54

 

woensdag

 

8:45-9:45

 

60

11-okt

63

nlt

54

 

 

11:05-11:50

 

45

62

la

51

 

63

la

52

 

66

la

53

 

 

12:35-13:35

 

60

63

fi

54

 

64

fi

54

 

donderdag

 

8:45-9:45

 

60

12-okt

66

mu

30

 

 

10:15-11:45

 

90

61

ec

55

 

65

ec

54

 

 

12:35-13:35

 

60

61

bio

53

 

64

bio

52

 

65

bio

51

 

 

14:00-15:00

 

60

61

ak

45

 

66

ak

46

 

Mondelingen Nederlands klas 6

vak

dag

Datum

lokaal

begin

 

eind

tijdens toets

voornaam

achternaam

exam.

toeh.

ne

maandag

9-okt

S3

8:15

-

8:40

gs

 

 

 

 

ne

maandag

9-okt

S3

8:45

-

9:10

gs

 

 

 

 

ne

maandag

9-okt

S3

9:15

-

9:40

gs

 

 

 

 

ne

maandag

9-okt

S3

 

P

 

 

 

 

 

 

ne

maandag

9-okt

S3

10:15

-

10:40

na

 

 

 

 

ne

maandag

9-okt

S3

10:45

-

11:10

na

Lisoula

Feenstra

vsr

sol

ne

maandag

9-okt

S3

11:15

-

11:40

na

Juliette

Melenhorst

vsr

sol

ne

maandag

9-okt

S3

 

GP

 

 

 

 

 

 

ne

maandag

9-okt

S3

12:20

-

12:45

wi ACD

Lot

Bruijs

sol

vsr

ne

maandag

9-okt

S3

12:50

-

13:15

wi ACD

Lodewijk

Buitenhuis

sol

vsr

ne

maandag

9-okt

S3

13:20

-

13:45

wi ACD

Daan

Korporaal

vsr

sol

ne

maandag

9-okt

S3

 

P

 

 

 

 

 

 

ne

maandag

9-okt

S3

14:10

-

14:35

nvt

Heleen

Brüggen

vsr

sol

ne

maandag

9-okt

S3

14:40

-

15:05

nvt

Wessel

Mulder

vsr

sol

ne

maandag

9-okt

S3

15:10

-

15:35

nvt

Meta

Gewald

sol

vsr

ne

maandag

9-okt

S3

15:40

 

16:05

nvt

Evita

Kwant

sol

vsr

vak

dag

Datum

lokaal

begin

 

eind

tijdens toets

voornaam

achternaam

exam.

toeh.

ne

dinsdag

10-okt

S3

8:15

-

8:40

nvt

 

 

 

 

ne

dinsdag

10-okt

S3

8:45

-

9:10

gr

 

 

 

 

ne

dinsdag

10-okt

S3

9:15

-

9:40

gr

 

 

 

 

ne

dinsdag

10-okt

S3

 

P

 

 

 

 

 

 

ne

dinsdag

10-okt

S3

10:15

-

10:40

ma

 

 

 

 

ne

dinsdag

10-okt

S3

10:45

-

11:10

ma

 

 

 

 

ne

dinsdag

10-okt

S3

11:15

-

11:40

ma

 

 

 

 

ne

dinsdag

10-okt

S3

 

GP

 

 

 

 

 

 

ne

dinsdag

10-okt

S3

12:20

-

12:45

nvt

Wiebe

Woerd vd

wal

sol

ne

dinsdag

10-okt

S3

12:50

-

13:15

nvt

Daan

Oetelaar vd

wal

sol

ne

dinsdag

10-okt

S3

13:20

-

13:45

nvt

Julia

Friederichs

sol

wal

ne

dinsdag

10-okt

S3

 

P

 

 

 

 

 

 

ne

dinsdag

10-okt

S3

14:10

-

14:35

nvt

Jan-Bram

Meurs, van

sol

wal

ne

dinsdag

10-okt

S3

14:40

-

15:05

nvt

Vlei

Blommers

wal

sol

ne

dinsdag

10-okt

S3

15:10

-

15:35

nvt

Kian

Gerasimov Tel

wal

sol

ne

dinsdag

10-okt

S3

15:40

 

16:05

nvt

Dox

Gerwen, van

wal

sol

vak

dag

Datum

lokaal

begin

 

eind

tijdens toets

voornaam

achternaam

exam.

toeh.

ne

woensdag

11-okt

S3

8:15

-

8:40

nlt

Maurits

Lint, de

vsr

vgt

ne

woensdag

11-okt

S3

8:45

-

9:10

nlt

Lode

Veen, van

vsr

vgt

ne

woensdag

11-okt

S3

9:15

-

9:40

nlt

Isolde

Hilberts

vgt

vsr

ne

woensdag

11-okt

S3

 

P

 

 

 

 

 

 

ne

woensdag

11-okt

S3

10:15

-

10:40

nvt

Julius

Vlassenroot

vgt

vsr

ne

woensdag

11-okt

S3

10:45

-

11:10

la

Julius

Brands

vgt

vsr

ne

woensdag

11-okt

S3

11:15

-

11:40

la

Daan

Glass

vsr

vgt

ne

woensdag

11-okt

S5

8:15

-

8:40

nlt

Adam

Smit

sol

wal

ne

woensdag

11-okt

S5

8:45

-

9:10

nlt

Machteld

Broug

sol

wal

ne

woensdag

11-okt

S5

9:15

-

9:40

nlt

Gijs

Stenfert

wal

sol

ne

woensdag

11-okt

S5

 

P

 

 

 

 

ne

woensdag

11-okt

S5

10:15

-

10:40

nvt

Machteld

Broug

sol

wal

ne

woensdag

11-okt

S5

10:45

-

11:10

la

Roeland

Janissen

wal

sol

ne

woensdag

11-okt

S5

11:15

-

11:40

la

Jelle

Lee, van der

wal

sol

ne

woensdag

11-okt

S3

 

GP

 

 

 

 

 

 

ne

woensdag

11-okt

S3

12:20

-

12:45

fi

Daan

Botman

dch

vsr

ne

woensdag

11-okt

S3

12:50

-

13:15

fi

Tobias

Scheepens

dch

vsr

ne

woensdag

11-okt

S3

13:20

-

13:45

fi

Karlijn

Louis

vsr

dch

ne

woensdag

11-okt

S3

 

P

 

 

 

 

 

 

ne

woensdag

11-okt

S3

14:10

-

14:35

nvt

Melian

Middelkoop

vsr

dch

ne

woensdag

11-okt

S3

14:40

-

15:05

nvt

Tjalling

Tijsterman

dch

vsr

ne

woensdag

11-okt

S3

15:10

-

15:35

nvt

Nine

Rijna

dch

vsr

ne

woensdag

11-okt

S3

15:40

 

16:05

nvt

 

 

 

 

ne

woensdag

11-okt

S5

12:20

-

12:45

fi

Elja

Wette, de

wal

vgt

ne

woensdag

11-okt

S5

12:50

-

13:15

fi

Cas

Koeman

vgt

wal

ne

woensdag

11-okt

S5

13:20

-

13:45

fi

Kim

Nanninga

vgt

wal

ne

woensdag

11-okt

S5

 

P

 

 

 

 

 

 

ne

woensdag

11-okt

S5

14:10

-

14:35

nvt

Koen

Hondebrink

wal

vgt

ne

woensdag

11-okt

S5

14:40

-

15:05

nvt

Puck

Jong, de

wal

vgt

ne

woensdag

11-okt

S5

15:10

-

15:35

nvt

Jeroen

Velde, van de

vgt

wal

ne

woensdag

11-okt

S5

15:40

 

16:05

nvt

Joyce

Otten

wal

vgt

vak

dag

Datum

lokaal

begin

 

eind

tijdens toets

voornaam

achternaam

exam.

toeh.

ne

donderdag

12-okt

S3

8:15

-

8:40

nvt

Max

Berg-Andersen

dch

vgt

ne

donderdag

12-okt

S3

8:45

-

9:10

mu

Ben

Cornelisse

dch

vgt

ne

donderdag

12-okt

S3

9:15

-

9:40

mu

Eltjo

Ockeloen

vgt

dch

ne

donderdag

12-okt

S3

 

P

 

 

 

 

 

 

ne

donderdag

12-okt

S3

10:15

-

10:40

ec

Alexander

Braat

vgt

dch

ne

donderdag

12-okt

S3

10:45

-

11:10

ec

Emma

Bakker

dch

vgt

ne

donderdag

12-okt

S3

11:15

-

11:40

ec

Vlad

Omota

dch

vgt

ne

donderdag

12-okt

S3

 

GP

 

 

 

 

 

 

ne

donderdag

12-okt

S3

12:20

-

12:45

bio

Aik

Seters, van

dch

sol

ne

donderdag

12-okt

S3

12:50

-

13:15

bio

Nathan

Ornstein

dch

sol

ne

donderdag

12-okt

S3

13:20

-

13:45

bio

Wijnand

Ketellapper

sol

dch

ne

donderdag

12-okt

S3

 

P

 

 

 

 

 

 

ne

donderdag

12-okt

S3

14:10

-

14:35

ak

Puck

Nelissen

sol

dch

ne

donderdag

12-okt

S3

14:40

-

15:05

ak

 

 

 

 

ne

donderdag

12-okt

S3

15:10

-

15:35

ak

 

 

 

 

ne

donderdag

12-okt

S3

15:40

 

16:05

nvt

 

 

 

 

vak

dag

Datum

lokaal

begin

 

eind

tijdens toets

voornaam

achternaam

exam.

toeh.

ne

vrijdag

13-okt

S3

8:15

-

8:40

nvt

 

 

 

 

ne

vrijdag

13-okt

S3

8:45

-

9:10

nvt

 

 

 

 

ne

vrijdag

13-okt

S3

9:15

-

9:40

nvt

 

 

 

 

ne

vrijdag

13-okt

S3

 

P

 

 

 

 

 

 

ne

vrijdag

13-okt

S3

10:15

-

10:40

nvt

 

 

 

 

ne

vrijdag

13-okt

S3

10:45

-

11:10

nvt

 

 

 

 

ne

vrijdag

13-okt

S3

11:15

-

11:40

nvt

 

 

 

 

ne

vrijdag

13-okt

S3

 

GP

 

 

 

 

 

 

ne

vrijdag

13-okt

S3

12:20

-

12:45

nvt

Femke

Boer, de

vgt

sol

ne

vrijdag

13-okt

S3

12:50

-

13:15

nvt

Tugce

Demir

vgt

sol

ne

vrijdag

13-okt

S3

13:20

-

13:45

nvt

Mees

Blankevoort

sol

vgt

ne

vrijdag

13-okt

S3

 

P

 

 

 

 

 

 

ne

vrijdag

13-okt

S3

14:10

-

14:35

nvt

Thomas-Jan

Bruins Slot

sol

vgt

ne

vrijdag

13-okt

S3

14:40

-

15:05

nvt

Muriël

Klein

vgt

sol

ne

vrijdag

13-okt

S3

15:10

-

15:35

nvt

Irini

Kanellou

sol

vgt

ne

vrijdag

13-okt

S3

15:40

 

16:05

nvt

Maud

Valk, de

vgt

sol

ne

vrijdag

13-okt

S5

12:20

-

12:45

nvt

Meintje

Beijen

dch

wal

ne

vrijdag

13-okt

S5

12:50

-

13:15

nvt

Marijn

Bouwer

dch

wal

ne

vrijdag

13-okt

S5

13:20

-

13:45

nvt

Daan

Vellema

wal

dch

ne

vrijdag

13-okt

S5

 

P

 

 

 

 

 

 

ne

vrijdag

13-okt

S5

14:10

-

14:35

nvt

Juul

Hemmes

wal

dch

ne

vrijdag

13-okt

S5

14:40

-

15:05

nvt

Daniël

Eikeboom

dch

wal

ne

vrijdag

13-okt

S5

15:10

-

15:35

nvt

Perrine

Huisman

wal

dch

ne

vrijdag

13-okt

S5

15:40

 

16:05

nvt

 

 

 

 

ne

maandag

16-okt

S1

8:15

-

8:40

 

Julia

Sassen

VSR

sol

ne

maandag

16-okt

S1

8:45

-

9:10

 

Esmee

Langeveld

SOL

vsr

ne

maandag

16-okt

S1

9:15

-

9:40

 

Vincent

Sodenkamp

VSR

sol

ne

maandag

16-okt

S1

 

P

 

 

 

 

 

 

ne

maandag

16-okt

S1

10:15

-

10:40

 

Max

Koning, de

SOL

vsr

ne

maandag

16-okt

S1

10:45

-

11:10

 

Vivian

Dooren, van

VSR

sol

ne

maandag

16-okt

S1

11:15

-

11:40

 

Teun

Kruijf, de

SOL

vsr

ne

maandag

16-okt

S1

 

GP

 

 

 

 

 

 

ne

maandag

16-okt

S1

12:20

-

12:45

 

Fieke

Aller, van

VSR

sol

ne

maandag

16-okt

S1

12:50

-

13:15

 

Quintus

Hilbers

SOL

vsr

ne

maandag

16-okt

S1

13:20

-

13:45

 

Zaza

Jansen

VSR

sol

ne

maandag

16-okt

S1

 

P

 

 

 

 

 

 

ne

maandag

16-okt

S1

14:10

-

14:35

 

Björn

Kraij

SOL

vsr

ne

maandag

16-okt

S1

14:40

-

15:05

 

Sammie

Back

VSR

sol

ne

maandag

16-okt

S1

15:10

-

15:35

 

Roos

Klungers

SOL

vsr

ne

dinsdag

17-okt

S3

8:15

-

8:40

 

Naut

Teeseling, van

VSR

vgt

ne

dinsdag

17-okt

S3

8:45

-

9:10

 

Maud

Rinkes

VGT

vsr

ne

dinsdag

17-okt

S3

9:15

-

9:40

 

Daantje

Leur, de

VSR

vgt

ne

dinsdag

17-okt

S3

 

P

 

 

 

 

 

 

ne

dinsdag

17-okt

S3

10:15

-

10:40

 

Lidia

Pérez-Leutza

VGT

vsr

ne

dinsdag

17-okt

S3

10:45

-

11:10

 

Melle

Marle, van

VSR

vgt

ne

dinsdag

17-okt

S3

11:15

-

11:40

 

Lukas

Meester

VGT

vsr

ne

dinsdag

17-okt

S3

 

GP

 

 

 

 

 

 

ne

dinsdag

17-okt

S3

12:20

-

12:45

 

Rebecca

Vullings

VSR

vgt

ne

dinsdag

17-okt

S3

12:50

-

13:15

 

Pieter

Huisman

VGT

vsr

ne

dinsdag

17-okt

S3

13:20

-

13:45

 

Kate

Verhoeff

VSR

vgt

ne

dinsdag

17-okt

S3

 

P

 

 

 

 

 

 

ne

dinsdag

17-okt

S3

14:10

-

14:35

 

Wendel

Wenckebach

VGT

vsr

ne

dinsdag

17-okt

S3

14:40

-

15:05

 

Koen

Regt, de

VSR

vgt

ne

dinsdag

17-okt

S3

15:10

-

15:35

 

Annemijn

Rüger

VGT

vsr

ne

dinsdag

17-okt

S1

8:15

-

8:40

 

Hugo

Rossum, van

WAL

sol

ne

dinsdag

17-okt

S1

8:45

-

9:10

 

Daniël

Nierop, van

SOL

wal

ne

dinsdag

17-okt

S1

9:15

-

9:40

 

Marvin

Ong

WAL

sol

ne

dinsdag

17-okt

S1

 

P

 

 

 

 

 

 

ne

dinsdag

17-okt

S1

10:15

-

10:40

 

Emmy

Nietzman

SOL

wal

ne

dinsdag

17-okt

S1

10:45

-

11:10

 

Sanne

Schouten

WAL

sol

ne

dinsdag

17-okt

S1

11:15

-

11:40

 

Timo

Koning

SOL

wal

ne

dinsdag

17-okt

S1

 

GP

 

 

 

 

 

 

ne

dinsdag

17-okt

S1

12:20

-

12:45

 

Rianne

Weber

WAL

sol

ne

dinsdag

17-okt

S1

12:50

-

13:15

 

Lennard

Timp

SOL

wal

ne

dinsdag

17-okt

S1

13:20

-

13:45

 

Nica

Vliet, van

WAL

sol

ne

dinsdag

17-okt

S1

 

P

 

 

 

 

 

 

ne

dinsdag

17-okt

S1

14:10

-

14:35

 

Lodewijk

Loerakker

SOL

wal

ne

dinsdag

17-okt

S1

14:40

-

15:05

 

Josephine

Kymmell

WAL

sol

ne

dinsdag

17-okt

S1

15:10

-

15:35

 

Benjamin

Sluijter

SOL

wal